Szanowni Państwo!

W bieżącym roku szkolnym szczególna uwagę zwracamy na zdrowie, realizując tematykę „Dbamy o siebie i środowisko”.

Pani  Paulina Gondek mama Alicji chce nas wesprzeć w działaniach profilaktycznych poprzez konsultacje fizjoterapeutyczne. Zachęcamy do skorzystania. Propozycja konsultacji znajduje sie w załączniku.

Małgorzata Grześkiewicz

Nieodpłatne Konsultacje fizjoterapeutyczne.

Oferta skierowana dla dzieci Przedszkola Samorządowego nr 5 im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce, a także rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola.
W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną wymagającą zmiany trybu pracy, przymusem pozostania w domu oraz zmianą jakości ruchu wychodzimy do Państwa z inicjatywą nieodpłatnych usług konsultacyjnych z zakresu fizjoterapii.

Konsultacja będzie oparta o badanie globalne „pacjenta”*, wykonywana na stole rehabilitacyjnym. Po wstępnym wywiadzie i badaniu Terapeuta przekaże wszelkie informacje na temat stanu organizmu, odpowie na wszystkie pytania na podstawie zdobytej wiedz medycznej oraz umiejętności wykonywania świadczeń medycznych. Działania te służą wyłącznie dobru pacjenta. Jeśli pacjent nie jest pełnoletni konsultacja mozliwa jest do wykoniania tylko w obecności rodzica/opiekuna osoby dorosłej spokrewnionej z pacjentem za zgodą obu stron.

Konsultacje prowadzone będą przez mgr Fizjoterapii Paulinę Gondek posiadającą dyplom uzyskania tytułu zawodowego nr 37370, wydanym w dniu 22.07.2019 w Krakowie.

Miejsce odbywania konsultacji  – ul. Alfreda Dauna 97, 30-638 Kraków, po wcześniejszym umówieniu dogodnego terminu pod nr telefonu 534332609. Jeżeli będzie więcej osób chętnych z zgodą dyrekcji w budynku przedszkolnym.

* Pacjent- osoba korzystająca z konsultacji