im. Brata Alojzego Kosiby

Wieliczka, 14 maja 2020 r.

Szanowni Rodzice!

 

24 maja 2020 r upływa termin czasowego zawieszenia zajęć w przedszkolach i szkołach.

 Zaczynamy pracę opiekuńczą w wyjątkowych warunkach związanych z sytuacją pandemii.

Do końca jeszcze nie wiemy w jakiej formule organizacyjnej przyjdzie  pracować  jednostkom systemu oświaty, zatem wszystkie działania odnoszą się do obecnych uregulowań prawnych i rozwoju sytuacji epidemicznej.

Proces „powolnego otwierania” przedszkola wiąże się z zupełnie inną organizacją pracy niż dotychczas.

Mamy ograniczone możliwości związane z obowiązującymi przepisami i normami gwarantującymi maksymalne bezpieczeństwo dzieci i pracowników.

24 maja możemy przyjąć 36 dzieci w trzech grupach.

Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Rodzice dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w okresie zagrożenia epidemicznego są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania procedur obowiązujących w przedszkolu.

Procedury oraz wymagane oświadczenia znajdują się w dokumentach przesyłanych przez wewnętrzny system elektronicznej komunikacji „Jammnik”.

Rodziców dzieci, którzy już od 18 mają zgłosili  potrzebę zapewnienia opieki nad dziećmi prosimy o zapoznanie się z procedurami i przyniesienie wydrukowanego oświadczenia zamieszczonego  w załącznikach na portalu „Jammnik”.

Dzieci rodziców z grupy pierwszeństwa do przyjęcia, którzy zadeklarowali powrót do przedszkola. proszeni są o potwierdzenie potrzeby skorzystania z opieki do 20 maja 2020 r. na adres e – mail: przedszkolak.w.domu@interia.pl

WAZNE TELEFONY (1)

OŚWIADCZENIE RODZICA (1)

 

licznik odwiedzin
Aktualności – archiwum
Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 5

im. Brata Alojzego Kosiby

ul. Wincentego Pola 23, Wieliczka


tel./faks: 12 294 91 68, tel.: 506 497 660

e-mail: dyrektor@przedszkole5.wieliczka.eu


BIP