W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty, związanym z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 kontakt z przedszkolem odbywa się drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Obecny termin ograniczenia funkcjonowania ustalony jest do 10 kwietnia 2020 r. o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Proszę śledzić komunikaty na stronie przedszkola oraz platformie „Jammik”

Zdalna edukacja dla przedszkolaków prowadzona jest przez platformę „Jammik”, gdzie codziennie umieszczane są materiały do pracy z dzieckiem.

Podstawa:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.