im. Brata Alojzego Kosiby

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty, związanym z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 kontakt z przedszkolem odbywa się drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Obecny termin ograniczenia funkcjonowania ustalony jest do 10 kwietnia 2020 r. o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Proszę śledzić komunikaty na stronie przedszkola oraz platformie „Jammik”

Zdalna edukacja dla przedszkolaków prowadzona jest przez platformę „Jammik”, gdzie codziennie umieszczane są materiały do pracy z dzieckiem.

Tel: 506 497 660

e-mail: dyrektor@przedszkole5.wieliczka.eu

Podstawa:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

licznik odwiedzin
Aktualności – archiwum
Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 5

im. Brata Alojzego Kosiby

ul. Wincentego Pola 23, Wieliczka


tel./faks: 12 294 91 68, tel.: 506 497 660

e-mail: dyrektor@przedszkole5.wieliczka.eu


BIP