„Szanowni Rodzice! Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci stanowi dla nas wartość największą. Niestety zagrożenie koronawirusem jeszcze nie przeminęło.

W trosce o zdrowie dzieci, rodziców i personelu samorządowych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i punktów przedszkolnych, zdecydowaliśmy o dalszym zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej od 6 maja do 17 maja 2020 r.

Decyzja została podjęta po dokładnym namyśle, w odniesieniu do aktualnych informacji o sytuacji epidemicznej w gminie. Kierowaliśmy się tu również rozeznaniem w zakresie możliwości właściwego zorganizowania pracy z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jak również zgłoszonego zainteresowania.

Mając na uwadze potrzeby Rodziców związane z pracą zawodową zapewniamy, że placówki wychowania przedszkolnego zostaną uruchomione najprędzej jak to będzie możliwe. Licząc na Państwa zrozumienie informujemy, iż w dalszym ciągu na bieżąco realizowane są zadania przedszkoli prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość”.