W imieniu Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego gratulujemy nominacji w wielkim plebiscycie do tytułu „Przedszkole na medal”. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Szczegóły akcji na stronie: www.gazetakrakowska.pl/przedszkolenamedal

Kandydaci mogą dodać zdjęcie do swojej kandydatury i zamówić bezpłatne materiały promocyjne, które pomogą w walce o głosy. Zamówienia prosimy składać wypełniając formularz – DODAJ ZDJĘCIE I ZAMÓW BEZPŁATNE MATERIAŁY PROMOCYJNE

Do wzięcia udziału w naszej zabawie zapraszamy także grupy przedszkolne. Grupę przedszkolną może zgłosić wyłącznie nauczyciel lub uprawniony przedstawiciel przedszkola, do czego serdecznie zachęcamy, mamy bowiem nagrody nie tylko dla całych grup, ale także dla każdego dziecka w zwycięskiej grupie.

Jak zgłosić grupę:

Zapoznać się z regulaminem akcji zamieszczonym na www.gazetakrakowska.pl/przedszkolenamedal
Przygotować zdjęcie grupy
Wypełnić zgłoszenie na stronie: KLIKNIJ i zgłoś grupę przedszkolną

Poniżej przesyłamy list gratulacyjny od Wiceprezesa Polska Press dotyczący nominacji Państwa przedszkola w plebiscycie. Aby pobrać list, należy skopiować link i wkleić do przeglądarki.

List gratulacyjny: http://plikoskop.polskapress.pl/KR/P/List.pdf