im. Brata Alojzego Kosiby

Zachęcamy do udziału w akcji:

Nie lej wody – dla przyrody. Szczegóły znajdują się na stroni FB Pulsu Wieliczki, akcja trwa do 31 maja.


Bywa, że zupełnie nieświadomie podczas codziennych czynności marnujemy niepotrzebnie hektolitry wody. Zobaczcie, jak sami możemy oszczędzać wodę w domowych warunkach. Wystarczy zmienić nieco swoje nawyki, i kropla do kropli, złotówka do złotówki – oszczędzamy wodę i pieniądze.

Przeciętnie człowiek zużywa ok.150 litrów wody dziennie – 36% mycie się, 15% pranie, 10% mycie naczyń, 6% sprzątanie, 3% do picia, 30% spłukiwanie WC.

Zachęcamy Was do wypróbowania sposobów oszczędzania wody, które prezentujemy na załączonej ilustracji. Dołączcie do naszej akcji: NIE LEJ WODY – DLA PRZYRODY, podzielcie się w komentarzach swoim sposobami na oszczędności wody w domowych warunkach.

Spośród osób komentujących, przedstawiających rozwiązania w swoich gospodarstwach domowych, rozlosujemy 3 nagrody – niespodzianki do przydomowych ogródków. Pierwsza odsłona akcji potrwa do 31 maja, zapraszamy do udziału!

Każdy w komentarzu wpisuje, w jaki sposób oszczędza w domowych warunkach wodę, wśród uczestników/komentujących zostaną rozlosowane 3 nagrody.
link do akcji: https://www.facebook.com/PulsWieliczki/photos/a.101246648252865/111094617268068/?type=3&theater

licznik odwiedzin
Aktualności – archiwum
Kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 5

im. Brata Alojzego Kosiby

ul. Wincentego Pola 23, Wieliczka


tel./faks: 12 294 91 68, tel.: 506 497 660

e-mail: dyrektor@przedszkole5.wieliczka.eu


BIP